Wednesday, 10 December 2008

Lagi Gambar Snow

2 comments:

fauzihussin said...

Salam,

Kak Nani,

Mesti sejuk di sana kan skrg ni...
Tak sabar nak pulang ke sana.Sini macam summer di UK. But less chilly i think....


Ina
Dubai

hnyhar said...

Waalaikumussalam..
Ina...
Lamanya tak dengar berita ttg Ina sekeluarga..baby Nashwa sihat ke? Mesti dah besar dan makin bijak..dah hampir setahun usianyaa. Bila u ol nak blk Durham? Berapa lama lagi kat sana?

Kat sini sejuuk..tp skrg ni ujan ler..basah jer jalan..mlm2 frost.

Hope to hear from u soon..